Hizmetler

Hizmetler

Hızlı, Pratik ve Güvenilir

Hizmetler -  -
SATIŞ

Güsa İskele olarak gerek Türkiye gerekse Almanya üretim stoklarımızdan müşterilerimizin ihtiyaçlarını sıfır ya da ikinci el malzeme olarak seri şekilde karşılamaktayız. Mantıklı, kolay ve daha iyi iskele kurulumuyla aynı anlama gelen, seri ve güvenle kurulan en yüksek kalite standartlarında, sadece Almanya’da üretilmekte olan ürünlerimizi tüm müşterilerimize tam zamanında teslim etmeyi garanti ederiz. Çünkü biz hizmet ettiğimiz tüm sektörlerdeki müşterilerimizin işlerini kendi işimiz olarak görür ve daima bu sorumlulukla hareket ederiz.

Hizmetler -  -
KİRALAMA

İskele kiralama taleplerinizle ilgili olarak da bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Projelerinizin ihtiyaçlarına yönelik olarak belirlemiş olduğumuz malzeme ihtiyacınızı ana stoklarımızdan karşılayabiliriz. Güsa İskele, tüm ürün gruplarındaki iskele ihtiyaçlarınız için uzun soluklu çözüm ortağınız olarak her zaman yanınızda yer alacaktır.

Hizmetler -  -
KURULUM & SÖKÜM

İskele kurulum & söküm hizmetlerini eksiksiz ve güvenle sunabilecek, sadece Plettac Assco ürünleri kullanan, kalifiye ve sertifikalı personeller istihdam ederek müşterilerimize hizmet verebilmekteyiz. Bizlere başvuran ve sadece hizmet almak isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik alternatifli bir çok opsiyonun sunulmasını sağlar, seri ve kesin çözümlerin vakit kaybedilmeden bulunmasını koordine ederiz.

Hizmetler -  -
TEKNİK DESTEK

Teknik departmanımız tasarım, konfigürasyon ve projelerinizde size özel ve gerektiğinde alışılagelmiş opsiyonlar dışında özel çözümler sunabilecek yetkinlikte ve uzman profesyonellerden oluşmaktadır. Gerek Türkiye, gerekse ana üreticimizin teknik ve AR&GE departmanlarının eşsiz bilgi birikimi, müşterilerimizin tüm teknik çözüm ihtiyaçlarını karşılar.

Teknik Destek hizmetimizin kapsamı; Saha Keşif Çalışmaları, Proje Analizleri, 3D / Autocad İskele Tasarımı, İskele Statik Analizi şeklindedir.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazlası

İletişim bilgilerimizi veya iletişim formumuzu kullanarak bizimle kolayca iletişime geçebilir, hizmetlerimiz ve ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.