Hakkımızda

Hakkımızda

Hedef Daha İyisi

Biz Kimiz?

Güsa İskele, temelleri Almanya’da 55 sene önce atılan Sanders Gerüstbau Technik firması ile Almanya’da 20 sene önce kurulan Gülderen Gerüstbau firmasının 2007 yılında birleşerek Türkiye piyasasına da aynı ortaklık ilişkileri ile giren, köklü yapılanmanın yeni bir koludur. Yürütmekte olduğumuz çalışmaların tamamında iş güvenliği ile işçi sağlığına verdiğimiz önem ve bu bilinç dahilinde gerekli eğitimlerin aldırılması ile personellerimizin yeterli uzmanlığa sahip olması en temel ilkemizdir.  Dünyada iş güvenliği ve mühendislik kalitesi bilincine hakim olan ve önde gelen ülkelerden biri olan Almanya’da, Sanders ve Gülderen Gerüstbau firmalarının tamamlamış oldukları projeler ile kazandıkları bilgi ve tecrübeler, Güsa İskele firması ile Türkiye’ye taşınmaktadır. Temel hedefimiz, gün geçtikçe büyümekte ve gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlamak, çağımızın en yenilikçi ve en güvenilir hizmetini müşterilerimize sunmaktır. Eğitimli ve sertifikalı uzman kadromuz ile projelerinizde, ihtiyaçlarınıza uygun, hızlı, pratik ve güvenilir çözümler sunulmaktadır. Ürün portföyümüzde yer alan tüm malzemeler, ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak sertifikalandırılmıştır.

Dünyada iş güvenliği ve mühendislik kalitesi bilincine hakim olan ve önde gelen ülkelerden biri olan Almanya’da Sanders ve Gülderen Gerüstbau firmalarının tamamlamış oldukları projeler ile kazandıkları bilgi ve tecrübeler, Güsa İskele ile Türkiye’ye taşınmakta olup , temel hedefimiz gün geçtikçe büyümekte ve gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlamak , çağımızın en yenilikçi ve en güvenilir hizmetini müşterilerimize sunmaktır. Eğitimli ve Uluslararası sertifikalı uzman kadromuz ile projelerinizde, ihtiyacınıza uygun, hızlı, pratik ve güvenilir çözümler sunulmaktadır. Ürün portföyümüzde yer alan tüm malzemeler uluslararası standartlarda üretilmiş EN12810-EN12811 normlarında sertifikalandırılmış iskele malzemesi kullanmaktadır. Ticari hayatında her zaman kaliteli, hızlı amacına uygun iş yapmak, müşterilerin çözüm ortağı olmak birinci stratejimiz olmuş olup,  yurtiçi ve yurtdışı pazarlara tecrübeli mühendis, teknik eleman ve diğer kalifiye iş gücü ekibiyle hızlı ve doğru bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz

Sahip olduğumuz deneyim, bilgi ve dinamizmi yaptığı projelerle her geçen gün arttırarak, teknolojiye uygun, bugünün ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap verebilen, özgüveni yüksek, uluslararası büyüklükte bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Güsa İskele, üst düzey güvenlik önlemlerini temel ilke edinip iskele sistemlerindeki başarılarını Türkiye pazarında da pekiştirmeyi amaç edinmiştir. Kaliteli hizmet, pratik çözümler ve profesyonel personel kadrosu ile müşterilerinin memnuniyeti için çalışmalarını sürdürmektedir. Güsa İskele, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun iskele hizmetlerini sunmayı taahhüt etmektedir.

SEÇ Politikamız

Güsa İskele firması olarak ana politikamız ; Teknik emniyet ve çevre güvenliğini her zaman önde tutulması prensibiyle faaliyetlerimizi sürdürmek olup tüm yönetim ve çalışanlar tarafından benimsenerek sorumluluklarıda yerine getirmektir.Paylaşılan sorumluluk ; sağlık, emniyet ve çevre kurallarına uymak, yönetim sistemleri, ilgili yasa ve uluslararası standart ve müşteri şartnamelerine uymaktır. Faaliyet sonucunda amacımız; çalışanlarımızı, çevremizi, çözüm ortaklarımızı ve toplumu etkileyebilecek her türlü zararı engellenmek ve önüne geçmektir.  İş güvenliği, iş sağlığı ve emniyeti, çevrenin korunması şirket yönetiminin çalışma prensipleri arasında her zaman ön planda tutulmaktadır.

İş kazalarının ve çevre kirliliğinin önlenmesi ile ilgili her türlü tedbiri almak şirket yönetiminin amacıdır.

Yürürlükteki iş sağlığı güvenliği ve çevre mevzuatlarının takibi ve bu kapsamda çalışanlarımızı sürekli eğitimlere tabi tutup onları bilinçlendirme amacını taşımaktayız. Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası’nın başarısı ve devamlılığı, tüm çalışanlarının, taşeron ve tedarikçilerinin kural ve prosedürle re uymalarını, ortak sorumluluğu olarak biliriz.

 

Bizimle iletişime geçin.

Destek Birimi ile İrtibat Kurun

İş Ortaklarımız